Text

Vår mangeårige erfaring er din trygghet!


Vi tilbyr god service og de beste løsningene.


Firmaet ble etablert i 1970 og vi har helt siden starten hatt som hovedmål å til enhver tid kunne tilby god service og de beste løsninger for kundene våre. Dette skal vi oppnå ved å inneha noe av det beste utstyr som markedet kan tilby, sammen med høyt kvalifisert personell.


Firmaet har 7 ansatte: 2 med mesterbrev, 4 med svennebrev, 1 lærling. Alle oppdaterer seg kontinuerlig ved kurs og sertifisering.

Image
Text

Spesialtjenester

Ved siden av alt innen VVS tilbyr vi høytrykkspyling/rens av rør, kamerainspeksjon, lekkasjesøk og sveis av PE-rør for sjø og borehull.


Button
Text

Ansatte

Image
Text

Trond Milde

Daglig leder
911 29 783

trond@samdalror.no

Image
Text

Thomas Bøen

Avdelingsleder skade / Rørlegger

905 59 727
thomas@samdalror.no

Image
Text

John Anders Myhre

Rørlegger

951 12 441
john@samdalror.no

Image
Text

Kjetil Frantzen

Andbudsregning / Rørleggermester
454 03 596
kjetil@samdalror.no

Image
Text

Fredrik Bjørkelund

Rørleggerlærling

452 63 384
fredrik@samdalror.no

Image
Text

 

Even Sivertsen

Rørlegger
454 71 224
even@samdalror.no


Googlemap
Image
Text

Jordmorsvingen 2
Pb 226, 5200 Os

Image
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon