Text

Vår mangeårige erfaring er din trygghet!

 

Vi tilbyr god service og de beste løsningene.

 

Firmaet ble etablert i 1970 og vi har helt siden starten hatt som hovedmål å til enhver tid kunne tilby god service og de beste løsninger for kundene våre. Dette skal vi oppnå ved å inneha noe av det beste utstyr som markedet kan tilby, sammen med høyt kvalifisert personell.

 

Firmaet har 7 ansatte: 2 med mesterbrev, 4 med svennebrev, 1 lærling. Alle oppdaterer seg kontinuerlig ved kurs og sertifisering.

 

Image
Text

Spesialtjenester

Ved siden av alt innen VVS tilbyr vi høytrykkspyling/rens av rør, kamerainspeksjon, Lekkasjesøk og sveis av PE-rør for sjø og borehull.

 

Button
Text
Ansatte

 

Image
Text

 

Trond Milde

Daglig leder
911 29 783
trond@samdalror.no

 

Image
Image
Text

 

Thomas Bøen
Avdelingsleder skade
905 59 727
thomas@samdalror.no

 

Image
Text

 

John Anders Myhrer

951 12 441
john@samdalror.no

 

Image
Text

 

Kjetil Frantzen
Andbudsregning

454 03 596
kjetil@samdalror.no

 

Image
Text

 

Fredrik Bjørkelund

452 63 384
fredrik@samdalror.no

 

Image
Text

 

Even Sivertsen
454 71 224
even@samdalror.no

 

Googlemap
Image
Text

 

Jordmorsvingen 2
Pb 226, 5200 Os

 

Image
Text
Image
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
We use cookies in order to give you the best experience.
Accept
Learn more