Text
Ansatte

 

Image
Text

 

Trond Milde

Daglig leder
911 29 783
trond@samdalror.no

 

Image
Image
Text

 

Thomas Bøen
Avdelingsleder skade
905 59 727
thomas@samdalror.no

 

Image
Text

 

John Anders Myhrer

951 12 441
john@samdalror.no

 

Image
Text

 

Kjetil Frantzen
Andbudsregning

454 03 596
kjetil@samdalror.no

 

Image
Text

 

Fredrik Bjørkelund

452 63 384
fredrik@samdalror.no

 

Image
Text

 

Even Sivertsen
454 71 224
even@samdalror.no

 

Googlemap
Image
Text

 

Jordmorsvingen 2
Pb 226, 5200 Os

 

Image
Text
Image
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon